• Szilágyi Dávid 7.a osztály:

MAC Budapest Jégkorong Akadémia U14 csapatával Magyar bajnoki címet szerzett

 

 

  • Szilasy Zalán 5.a osztály:

2021: triatlon OB 3. helyezés (Subicz Flóriánnal)

2022: VIII. BÚI Duatlon Gyermek, Serdülő, Sprint Országos Bajnokság Balatonboglár, 2. helyezés (fiú váltócsapat)

2022: VIII. BÚI Duatlon Mix Váltó OB Balatonboglár Országos Bajnokság, 1. helyezés

 

  • Pál Kristóf 4.a osztály:

MAC Budapest Jégkorong Akadémia U12 csapatával Magyar Kupa győzelem

 

  • Katona Kitti 8.a osztály:

2020. évben újoncként az Országos Bajnokságon, négypróba „C” kategóriában ezüst érmet szerzett (Magyarország Újonc Összetett Bajnokság Leány Négypróba) – atlétika

2019. évben diákolimpiai bajnok lett Kyokushin Karate bajnokságon.

  • Hegedűs Bernát 3.a osztály:

2021: Országos Korcsoportos Sakkbajnokság első helyezés

Magyar Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokságon második helyezés

Magyar Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokságon harmadik helyezést

 

  • Osztoics Márk 8.a osztály:

U15-ös Magyar Jégkorong Válogatott tagjaként Riga Hockey Cup elnevezésű Nemzetközi tornán a válogatottal a 3.helyet szerezték meg

Újpesti Jégkorong Akadémia U16-os csapatának tagjaként a Magyar bajnokságban a 2021/22-es szezonban az 1. helyet érte el a csapattal, így korosztályos Magyar bajnokok lettek

 

  • Vida Alíz 2.a osztály:

2021 Orka Kupa – nemzetközi verseny 2014-es korosztályban 2. hely, egyéni programmal
2022 SYINUS Kupa – országos megmérettetés: 2. hely, egyéni programmal
2022 Orka Kupa – nemzetközi mezőny 2. hely páros verseny, előírt gyakorlatsor 2014-es korosztály
2021-ben az év szinkronúszója lett az egyesületben

 

  • Földes Lili 8.a osztály, 2022:

Magyar Bajnoksag : 1. hely duo, 1. hely formació, 1. hely kiscsapat

Euro Show Dance Nemzetkozi verseny (Szerbia): 1. hely csapat, 2. hely formació

Tavaszi Kupa MTASz: 1. hely duo, 1. hely csapat, 1. hely formació

 

  • Csik Petra 7.b osztály:

2021. országos bajnokság, női kardvívás 2. helyezés

  • Papp Csongor 4.c osztály:
2021 SKI MSZ (Shotokan Karate-do International Federation Magyarországi Szövetsége) ORSZÁGOS BAJNOKSÁG SZÁZHALOMBATTA:
          KATA (formagyakorlat) bronz 
          KUMITE (küzdelem) arany
2022 SKI MSZ (Shotokan Karate-do International Federation Magyarországi Szövetsége) ORSZÁGOS BAJNOKSÁG ERCSI
           KATA (formagyakorlat) ezüst
           KUMITE (küzdelem) ezüst
  • Papp Kornél 7.a osztály:
2021 SKI MSZ (Shotokan Karate-do International Federation Magyarországi Szövetsége) ORSZÁGOS BAJNOKSÁG SZÁZHALOMBATTA:
             KUMITE (küzdelem) bronz
2022 SKI MSZ (Shotokan Karate-do International Federation Magyarországi Szövetsége) ORSZÁGOS BAJNOKSÁG ERCSI
             CSAPAT KATA (formagyakorlat) bronz
  • Simon Bíborka 8.b osztály:
MAC Marilyn Női Jégkorong csapatával az osztrák bázisú DEBL bajnokságban 1. hely
A MAC Marilyn Női Jégkorong csapatával az OB.I bajnokságban 4.hely