Bolyai Természettudományos Csapatverseny körzeti forduló és országos döntő

Kerületi Szépíró verseny
Debreczeni Gabriella, 3.a osztály – Aranytoll díj

Babszem Jankó Mesemondó kerületi verseny
Szabó Abigél, 3.a osztály: 1. helyezés

Kerületi (Kép-vers-kép) rajzpályázat
Andrikó Laura, 3.c osztály: 1. helyezés
Szentmártoni Dorottya, 3.c osztály: 2. helyezés
Balogh Zselyke, 3.c osztály: 3. helyezés

Kerületi “Mondd ki szépen” szépolvasási verseny
Székács Blanka, 4.b osztály – 4. helyezés

Kerületi Komplex anyanyelvi verseny
Pirkó Zsombor, 4.b osztály – 6. helyezés

Bolyai Természettudományi csapatverseny – megyei/körzeti forduló
Antoni Dániel, 3.b osztály – 1. helyezés
Blaske Liza Emma, 3.b osztály – 1. helyezés
Lázár Borbála, 3.b osztály – 1. helyezés
Szepesi Rita Eulália, 3.b osztály – 1. helyezés

Bolyai Természettudományi csapatverseny – országos döntő
Antoni Dániel, 3.b osztály – 6. helyezés
Blaske Liza Emma, 3.b osztály – 6. helyezés
Lázár Borbála, 3.b osztály – 6. helyezés
Szepesi Rita Eulália, 3.b osztály – 6. helyezés

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny
Antoni Dániel, 3.b osztály – 18. helyezés
Blaske Liza Emma, 3.b osztály – 18. helyezés
Lázár Borbála, 3.b osztály – 18. helyezés
Szepesi Rita Eulália, 3.b osztály – 18. helyezés

Országos Bendegúz Tudásbajnokság, Környezet tantárgy – megyei döntő
Szlanka Marcell, 4.a osztály – 1. helyezés

Országos Bendegúz Tudásbajnokság, Irodalom, szövegértés tantárgy – megyei döntő
Gellényi Zsófia, 1.c osztály – 7. helyezés

Matek Ász – megyei döntő – Szoboszlai Péter, 3.b osztály – 1. helyezés
                        országos döntő – Szoboszlai Péter, 3.b osztály – 61. helyezés

NYELVÉSZ – megyei döntő
Kaszás Léna, 2.a osztály – 1. helyezés

NYELVÉSZ – országos döntő
Kaszás Léna, 2.a osztály – 1. helyezés

KENGURU megyei matematika verseny
Antoni Dániel, 3.b osztály – 3. helyezés

KENGURU megyei matematika verseny
Veres Bence, 5.c osztály – 3. helyezés

Kerületi matematikaverseny
Bende Zsófia, 5.b osztály – 6. helyezés
Lakatos Levente, 7.a osztály – 6. helyezés

XXV. Simonyi Zsigmond Kárpád-medencei helyesírási verseny – I. forduló
Nemes Dorisz, 8.c osztály – 1. helyezés

Napraforgó Családsegítő Szolgálat rajzpályázata
Ye Jia He, 4. a osztály – 1. helyezés
Hajdu Lili Sára, 6.b osztály – 1. helyezés
Boldog Eszter, 6.b osztály – 1. helyezés
Fekete Dorina, 7.c osztály – 1. helyezés

Napraforgó Családsegítő Szolgálat rajzpályázat – különdíjasok
Jancsó Boglárka, 6.b osztály
Kalina Flóra, 7.a osztály
Geönczeöl Bulcsú, 7.b osztály
Katona Kitti, 8.a osztály

Kerületi angol verseny 3-4. osztály – 1. helyezés
Vandulek Barnabás, 4.a osztály
András Hanna, 4.c osztály
Garamvölgyi Lili, 4.c osztály
Lipcsei Domonkos, 4.c osztály

Kerületi angol verseny, 5-6 osztály – 1. helyezés
Baráth Attila, 5.a osztály
Danyek Lea, 6.a osztály
Hajdu Lili Sára, 6.b osztály

Kerületi angol verseny, 7-8 osztály – 1. helyezés
Gyenge Richárd, 7.a osztály
Csanádi Vivien, 7.c osztály
Lőrincz Petra, 8.a osztály

Angol nyelv kerületi olvasópályázat, szövegértési verseny
7. évfolyam: Honti Erik, 7.c osztály, – 3. helyezés
8. évfolyam: Szekrényes Bálint, 8.c osztály
                         Szimeonov Áron, 8.c osztály

Budapesti Benchmark angol verseny – 5. helyezés
Gyenge Richárd, 7.a osztály
Csanádi Vivien, 7.c osztály
Lőrincz Petra, 8.a osztály

Kontra József Országos Kémia Verseny
Orlay Zselyke, 8.a osztály – 48. helyezés

Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Verseny – Prezentáció Kategória FÁIAV 22. Döntő
Komár Zsombor, 8.b osztály – 3. helyezés

Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Verseny – Prezentáció Kategória
Komár Zsombor, 8.b osztály – 1. helyezés