Eseménynaptár

| aktuális Eseménynaptár |

2018.08.13.
07:30 - 10:00 óra: Ebédbefizetés szeptemberre (az iskolában)
2018.06.27.
08.31
Nyári ügyelet a titkárságon
2018.06.21.
17:00 óra: Tanévzáró ünnepély
2018.06.18.
08.31
Nyári szünet
2018.06.15.
Ballagás
2018.06.13.
Rövidített órák
2018.06.01.
14,00 -18,00 óráig: Családi Nap
2018.05.30.
10:00 óra: Sportnap - Péterke Óvoda
2018.05.29.
10:00 óra: Sportnap - Monoki Óvoda
2018.05.25.
DÖK nap
2018.05.24.
Tanulmányi kirándulás
2018.05.23.
Kompetenciamérés 6. és 8. évfolyam
2018.05.23.
Szintfelmérés szóbeli része 7. évfolyam
2018.05.23.
Kompetenciamérés 6. és 8. évfolyam
2018.05.16.
Angol nyelvi mérés 6. és 8. évfolyam
2018.05.16.
Angol nyelvi mérés 6. és 8. évfolyam
2018.05.16.
Kispályás labdarúgás 2. korcsoport
2018.05.10.
Madarak, fák világnapja
2018.05.10.
Madarak, fák világnapja
2018.05.10.
Atlétika verseny: 4. korcsoport
2018.05.09.
Atlétika verseny: 2-3. korcsoport
2018.05.07.
14:00 óra: Kerületi olvasó/szövegértési angolverseny
2018.05.04.
A magyar sport napja
2018.05.02.
05.11
Anyák napi szülői értekezletek
2018.05.02.
05.22
7. évfolyamos szintfelmérő írásbeli része
2018.05.01.
Munkaszüneti nap
2018.04.27.
Májusfaállítás, szokások felelevenítése
2018.04.26.
14:00 óra: Alapműveleti Matematikaverseny - eredményhirdetés
2018.04.26.
14:00 óra: Kerületi angol verseny 3-4. évfolyam
2018.04.25.
14:00 óra: Kispályás labdarúgó bajnokság I. korcsoport
2018.04.24.
Rendőrség napja
2018.04.21.
Családi kertészkedés
2018.04.21.
08:00 óra: Iskolarádiós műsor a Föld napjáról
2018.04.20.
Föld Napi rendezvény - Hermina Sportpark
2018.04.20.
Ballagási fényképezés - 8. évfolyam
2018.04.19.
Kirándulás a Naplás-tóhoz
2018.04.17.
14:00 óra: Kerületi Matematikaverseny - 2. és 3. évfolyam
2018.04.17.
14:00 óra: Természetismeret-fizika alapjai - kerületi verseny
2018.04.16.
08:00 óra: Megemlékezés a holokauszt áldozatairól
2018.04.16.
04.21
Környezetvédelmi hét
2018.04.13.
14:00 óra: Színház - Csömör
2018.04.12.
04.13
Beirakozás a 2018/2019-es tanévre (első évfolyam)
2018.04.11.
14:00 óra: Alapműveleti Matematikaverseny
2018.04.11.
A költészet napja
2018.04.11.
04.12
Tavaszi sportnap a körzetes óvodákban
2018.04.10.
14:00 óra: Házi matematikaverseny - 2. és 3. évfolyam
2018.04.10.
14:00 óra: Sas Elemér Fizikaverseny - kerületi forduló
2018.04.10.
14:00 óra: Iskolai angol verseny - 3-4. évfolyam
2018.04.09.
04.13
Papírgyűjtés
2018.04.05.
Tavaszi szünet utáni első tanítási nap (B hét)
2018.04.04.
Tanítás nélküli munkanap
2018.03.29.
04.03
Tavaszi szünet
2018.03.27.
Kerületi helyesírási verseny - 4. évfolyam
2018.03.27.
Budapesti Általános Iskolák Matematika versenyének kerületi fordulója
2018.03.27.
16:00 óra: AranyKaLand (iskolaismerkedő foglalkozás leendő első osztályosoknak)
2018.03.26.
16:00 - 18:00 óra: Fogadóóra
2018.03.26.
16:00 - 18:00 óra: Fogadóóra
2018.03.22.
08:00 óra: A víz világnapja - iskolarádiós műsor
2018.03.22.
Interaktív csoportközi foglalkozás a vízről
2018.03.20.
16:00 óra: AranyKaLand (iskolaismerkedő foglalkozás leendő első osztályosoknak)
2018.03.20.
10:00 óra: Kenguru Matematikaverseny
2018.03.20.
03.21
Felvételi lapok módosításának határideje
2018.03.19.
14:00 óra: Helyesírási verseny 4. évfolyam - iskolai forduló
2018.03.15.
03.16
Munkaszüneti nap
2018.03.14.
Ünnepély az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékére
2018.03.14.
Ünnepély az 1848/1849-es forradalom és szabadságharc emlékére): 11:00 - alsó évfolyam 12:00 - felső évfolyam
2018.03.14.
15:00 óra: Ünnepi műsor a Turulnál
2018.03.13.
Szövegértési verseny - kerületi forduló
2018.03.13.
16:00 óra: AranyKaLand (iskolaismerkedő foglalkozás leendő első osztályosoknak)
2018.03.10.
Pályaorientációs nap (munkanap)
2018.02.27.
16:00: AranyKaland (iskolaismerkedő foglalkozás leendő elsősöknek)
2018.02.26.
03.02
Arany - napok
2018.02.22.
03.13
Szóbeli felvételi vizsgák
2018.02.20.
Kerületi versmondó verseny: 1-2 évfolyam
2018.02.20.
16:00: AranyKaland (iskolaismerkedő foglalkozás leendő elsősöknek)
2018.02.19.
Jelentkezési lapok feladási határideje
2018.02.16.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny - iskolai forduló
2018.02.15.
Kerületi teremfoci bajnokság - II. korcsoport
2018.02.14.
Nyílt nap a leendő első osztályos szülei részére
2018.02.13.
Versmondóverseny: 1-2 évfolyam
2018.02.13.
16:00: AranyKaland (iskolaismerkedő foglalkozás leendő elsősöknek)
2018.02.09.
14:00 óra: Családi farsang
2018.02.07.
Tanítás nélküli munkanap
2018.02.07.
Kerületi teremfoci bajnokság - I. korcsoport
2018.02.06.
16:00: AranyKaland (iskolaismerkedő foglalkozás leendő elsősöknek)
2018.02.05.
02.09
Szülői értekezletek
2018.02.03.
XVI. Kerületi Iskolaválasztó
2018.02.02.
Félévi értesítők kiosztása
2018.01.31.
Alapműveleti Matematikaverseny 2018 nevezési határidő
2018.01.30.
16:00 óra: AranyosKaland (ovis foglalkozás)
2018.01.26.
2017/2018-as tanév I félév vége
2018.01.20.
Központi írásbeli felvételi
2018.01.16.
16:00 óra: AranyosKaland (ovis foglalkozás)
2018.01.03.
Szünet utáni első tanítási nap (B hét)
2017.12.27.
01.02
Téli szünet
2017.12.22.
Tanítás nélküli nap
2017.12.21.
Rövidített órák
2017.12.17.
09:15 óra: Karácsonyi hangverseny - Szent Anna templom
2017.12.14.
Adventi Gála
2017.12.12.
16:00 óra: AranyosKaland (iskolaismerkedő foglalkozás)
2017.12.11.
15:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés
2017.12.11.
14:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés
2017.12.08.
14:00 óra: Luca napi vásár
2017.12.08.
14:00 - 16:00 óra: Luca napi vásár
2017.12.08.
Jelentkezés a központi felvételire
2017.12.04.
07:00 - 10:00 óra: Ebédbefizetés
2017.11.29.
Nyílt nap az óvódások szüleinek
2017.11.28.
16:00 óra: AranyKaland
2017.11.24.
Ifjú Zenebarátok Napja
2017.11.21.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny nevezési határidő
2017.11.21.
16:00 óra: AranyKaland
2017.11.20.
11.24
Nyílt hét és szülői értekezletek
2017.11.20.
14:00 óra: III. korcsoportos fiúk - kosárlabda
2017.11.17.
Medve Szabadtéri Matematikaverseny nevezési határidő
2017.11.16.
14:00 óra: IV. korcsoportos fiúk - kosárlabda
2017.11.15.
14:00 óra: Kis Tudósok Kupa
2017.11.15.
14:00 óra: IV. korcsoportos lányok - kosárlabda
2017.11.14.
Madáretető-készítő verseny
2017.11.14.
14:00 óra: Kerületi szépolvasási verseny - 4. évfolyam
2017.11.14.
16:00 - 16:45 óra: AranyKaland
2017.11.13.
15:00 - 17:00 óráig: Ebédbefizetés
2017.11.13.
11.16
Egyéni és osztályfényképezés
2017.11.06.
Őszi szünet utáni első tanítási nap (A hét)
2017.10.30.
11.03
Őszi szünet
2017.10.26.
14:00 - 16:00 óra: Őszi fesztivál
2017.10.25.
16:00 - 18:00 óra: Fogadóóra (bejelentkezés a portán)
2017.10.25.
18:00 óra: 5. évfolyam szülői értekezlete
2017.10.24.
16:00 óra: Ovis foglalkozás
2017.10.23.
56-os forradalom ünnepe, iskolai műsor Tóth Ilonka szobránál
2017.10.20.
Tanítás nélküli munkanap
2017.10.17.
16:00 óra: Ovis foglalkozás
2017.10.12.
14:00 óra: Állatok világnapja - Csömöri Kutyaotthon bemutatója
2017.10.09.
15:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés (novemberre)
2017.10.09.
Kispályás labadrúgás: III. korcsoport
2017.10.09.
10.13
Őszi papírgyűjtés
2017.10.04.
14:00 óra: Váltóbajnokság
2017.10.02.
07:00 - 10:00 óra: Ebédbefizetés (novemberre)
2017.09.29.
Tanévkezdő piknik
2017.09.21.
Kispályás labdarúgás - IV. korcsoportos fiúk
2017.09.11.
15:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés (októberre)
2017.09.06.
17:00 óra: Szülői értekezlet az 5. évfolyamon
2017.09.05.
09.08
Szülői értekezletek alsó évfolyamokon
2017.09.05.
09.13
Szülői értekezletek felső évfolyamokon
2017.09.04.
07:00 - 10:00 óra: Ebédbefizetés (októberre)
2017.09.01.
08:00 óra: Tanévnyitó ünnepély (ünneplő ruházat)
2017.08.31.
07:00 - 17:00 óra: Tankönyvátvétel 7-8. évfolyam
2017.08.30.
07:00 - 18:00 óra: Tankönyvátvétel 6-7. évfolyam
2017.08.29.
07:00 - 18:00 óra: Tankönyvátvétel 5-6. évfolyam
2017.08.21.
08.22
Étkezés pótbefizetés: Kerületgazda Szolgáltató Kft-nél (1165 Budapest, Demeter u. 3.)
2017.08.14.
07,30 - 10,00 óra: Étkezés befizetés (szeptemberre)
2017.06.21.
17:00 óra: Tanévzáró ünnepély
2017.06.16.
17:00 óra: Ballagás
2017.06.16.
08.31
VAKÁCIÓ
2017.06.08.
Pünkösdi népdaléneklő verseny
2017.05.31.
17:00 óra: Szülői értekezlet a leendő elsősök szüleinek
2017.05.26.
Családi nap
2017.05.24.
Kompetenciamérés: 4., 6. és 8. évfolyamok
2017.05.19.
14:00 óra: Pesti Magyar Színház (Rumini) - 2.a és 2.c osztályok
2017.05.17.
Nyelvi mérés: 6. és 8. évfolyamok
2017.05.16.
05.17
13:00 óra: Atlétika verseny
2017.05.12.
Tanulmányi kirándulás
2017.05.11.
DÖK nap
2017.05.10.
Madarak, fák világnapja
2017.05.10.
13:00 óra: Kispályás labdarúgó bajnokság II. korcsoport
2017.05.08.
14:00 - 17:00: Ebédbefizetés
2017.05.08.
05.12
Happy-hét
2017.05.05.
07:00 - 10:00: Ebédbefizetés
2017.04.26.
14:00 óra: Alapműveleti Matematikaverseny eredményhirdetése
2017.04.26.
04.27
Kispályás labdarúgó bajnokság
2017.04.25.
14:00 óra: Matematikaverseny 2. évfolyam
2017.04.24.
04.28
Környezetvédelmi hét
2017.04.21.
09:00 óra: XVI. Kerületi Föld Napi Rendezvény (Hermina Sportpark)
2017.04.20.
04.21
08,00 - 19,00 óráig: Beiratkozás első évfolyamra
2017.04.20.
Első tanítási nap: B hét
2017.04.19.
Tanítás nélküli nap
2017.04.13.
04.18
Tavaszi szünet (szünet után B hét)
2017.04.11.
14:00 óra: Angol verseny 3-4 évfolyam
2017.04.10.
14:00 - 17:00: Ebédbefizetés
2017.04.07.
14:00 óra: Tudásbajnokság megyei döntő
2017.04.05.
14:00 óra: Alapműveleti Matematikaverseny 2017
2017.04.05.
14:00 óra: Szövegértési verseny kerületi fordulója (3. évfolyam)
2017.04.03.
07:00 - 10:00: Ebédbefizetés
2017.03.29.
Kerületi helyesírási verseny 4. osztály
2017.03.28.
16:00 óra: Ovis foglalkozás
2017.03.27.
16:00 - 18:00 óra: Fogadóóra
2017.03.21.
Kosárlabda verseny - II. korcsoportos fiúk
2017.03.21.
14:00 óra: Helyesírási verseny: 3-4. évfolyam
2017.03.21.
16:00 óra: Ovis foglalkozás
2017.03.20.
03.24
Papírgyűjtés
2017.03.17.
Bábszínház (4. évfolyam)
2017.03.16.
03.17
Felvételi lapok módosításának határideje
2017.03.16.
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
2017.03.14.
Ünnepély 1848-49-es szabadságharc emlékére
2017.03.14.
16:00 óra: Ovis foglalkozás (nyelvi mérés)
2017.03.13.
14:00 - 17:00: Ebédbefizetés
2017.03.08.
17:00 óra: Tájékoztató a "Hit és erkölcstan" tanórákról
2017.03.06.
07:00 - 10:00: Ebédbefizetés
2017.02.28.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás (logikai játékok)
2017.02.27.
03.03
Arany napok
2017.02.27.
03.03
Arany napok
2017.02.22.
02.23
14:00 óra: Teremlabdarúgó verseny II. korcsoport
2017.02.21.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás
2017.02.17.
Zrínyi Ilona matematikaverseny
2017.02.15.
Kerületi versmondó verseny 1-2 évfolyam
2017.02.15.
Nyílt nap a leendő elsős gyerekek szülei részére
2017.02.14.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás (játékos sakk)
2017.02.14.
Szülőértekezlet a leendő elsősök szülei részére
2017.02.14.
14:00 óra: Iskolai angol nyelvi verseny
2017.02.13.
14:00 - 17:00: Ebédbefizetés
2017.02.11.
Iskolaválasztó
2017.02.07.
16:00 -16:45: Ovis foglalkozás (agyagozás)
2017.02.06.
07:00 - 10:00: Ebédbefizetés
2017.02.06.
02.10
Nyílt hét és szülői értekezletek
2017.02.06.
02.10
Nyílt hét
2017.02.03.
Farsang
2017.02.01.
Tanítás nélküli munkanap
2017.01.31.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás (farsang)
2017.01.31.
Alapműveleti matematikaverseny nevezési határideje (4-8. évfolyam)
2017.01.27.
Félévi értesítők kiosztása
2017.01.26.
14:00: Pótfelvételi
2017.01.24.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás
2017.01.21.
Központi írásbeli felvételi
2017.01.21.
10:00: Központi írásbeli felvételi
2017.01.18.
Bendegúz - NyelvÉSZ tanulmányi verseny nevezési és fizetési díjának határideje
2017.01.17.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás (kézműves foglalkozás)
2017.01.12.
01.13
Kerületi Sakkverseny
2017.01.11.
14:00 - 17:00: Bábszínház
2017.01.10.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás
2017.01.10.
14:00 - 17:00: Bábszínház
2017.01.06.
07:00 - 10:00 óra: Ebédbefizetés
2017.01.03.
Szünet utáni első tanítási nap (A hét)
2016.12.22.
01.02
Téli szünet
2016.12.21.
Nevelés nélküli munkanap
2016.12.18.
09:30 óra: Karácsonyi hangverseny a Szent Anna katolikus templomban
2016.12.13.
16:00 óra: Aranyos Percek: alsó tagozat
2016.12.12.
14:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés
2016.12.09.
Luca napi vásár
2016.12.09.
Jelentkezés a központi felvételire
2016.12.09.
Luca napi vásár
2016.12.07.
14:00 - 17:00: Betlehemes interaktív gyerekműsor, 3-4. évfolyam
2016.12.06.
12.06
Ovis foglalkozás
2016.12.05.
07:00 - 10:00 óráig: Ebédbefizetés
2016.12.02.
Adventi koncert
2016.11.29.
Ovis foglalkozás
2016.11.25.
14:00 óra: Kosárlabda bajnokság III. korcsoportos fiúk
2016.11.23.
08:00 - 11:40 óráig: Nyílt nap az óvodás szülők részére
2016.11.23.
14:00: Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny (kerületi forduló)
2016.11.22.
Ovis foglalkozás (sportcipő szükséges)
2016.11.21.
11.22
Egészségmegőrző program: 1-4. évfolyam részére
2016.11.15.
Zrínyi Matematikaverseny nevezési határidő
2016.11.15.
14:00 - 15:30: Kis Tudósok Kupa
2016.11.15.
Ovis foglalkozás
2016.11.14.
14:00 - 17:00: Ebédbefizetés
2016.11.11.
14:00 óra: Márton napi lámpások készítése
2016.11.10.
14:00 óra: Kosárlabda bajnokság III. korcsoportos fiúk
2016.11.09.
14:00 óra: Kerületi Szépolvasási Verseny
2016.11.08.
Ovis foglalkozás
2016.11.07.
Őszi szünet utáni első tanítási nap (B hét)
2016.11.07.
7:00 - 10:00: Ebédbefizetés
2016.10.28.
14:00 - 17:00_ Őszi fesztivál
2016.10.25.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás
2016.10.25.
10.28
Egyéni - és osztályfényképezés 1-7. évfolyam
2016.10.24.
16:00 - 18:00: Fogadóóra
2016.10.24.
18:00 óra: 5. évfolyam szülői értekezlete
2016.10.23.
56-os forradalom ünnepe, iskolai műsor Tóth Ilonka szobránál
2016.10.21.
12:00 óra: 1956. október 23. - iskolai ünnepély (ünnepi öltözék kötelező)
2016.10.18.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás
2016.10.17.
17:00 óra: Szülői értekezlet a 7. és 8. évfolyam részére: Pályaválasztás
2016.10.15.
Tanítási nap: B hét/hétfő
2016.10.14.
10:00 - 12:00-ig - Továbbtanulási tájékoztató
2016.10.14.
14:30 órától: Bolyai matematika csapatverseny
2016.10.13.
Mezei futóverseny
2016.10.11.
Kertvárosi Időutazás: 5.a osztály
2016.10.11.
16:00 - 16:45 - Ovis foglalkozás
2016.10.10.
14:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés (novemberre)
2016.10.10.
Kispályás labdarúgás III. korcsoport
2016.10.10.
10.14
Papírgyűjtés
2016.10.04.
16:00 óra: Ovis foglalkozás: Szüreti mulatság
2016.10.03.
07:00 - 10:00 óra: Ebédbefizetés (novemberre)
2016.09.30.
Tanítás nélküli munkanap
2016.09.28.
09.29
Kispályás labdarúgás: IV. korcsportos fiúk
2016.09.23.
15:00 - 17:00 óráig: Évindító kerti party
2016.09.19.
09.23
Kézilabda bajnokság: IV. korcsoport (fiúk)
2016.09.14.
Étkezés befizetés (szeptemberre)
2016.09.12.
14:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés (októberre)
2016.09.05.
07:00 - 10:00: Ebédbefizetés (októberre)
2016.09.01.
09.01
08:00 óra: Tanévnyitó ünnepély
2016.08.15.
08.15
07:30 - 11:00 óra: Ebédbefizetés 2016. szeptember hónapra (iskola)
2016.08.12.
14:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés (októberre)
2016.08.10.
08.11
14:00 - 17:00: Ebédbefizetés 2016. szeptember hónapra (Kerületgazda)
2016.06.21.
17:00: Tanévzáró ünnepély
2016.06.17.
17:00 óra: Ballagás
2016.06.15.
A tanév utolsó tanítási napja
2016.05.30.
7. évfolyam: szintfelmérő vizsgák - szóbeli (nevelés nélküli munkanap)
2016.05.27.
14:00 - 18:00 óra: Családi nap
2016.05.25.
Kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamok részére
2016.05.25.
Kompetenciamérés: 6. és 8. évfolyamok
2016.05.25.
17:00 óra: Szülői értekezlet a leendő első évfolyam szüleinek részére
2016.05.23.
05.27
7. évfolyam: szintfelmérő írásbeli vizsgák (matematika, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv)
2016.05.18.
Angol nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamok számára
2016.05.17.
14:00 óra: Kerületi történelem verseny 7-8. évfolyamok részére
2016.05.16.
Pünkösd
2016.05.13.
Tanulmányi kirándulás
2016.05.13.
Tanulmányi kirándulások
2016.05.12.
DÖK Nap
2016.05.11.
Népdalének verseny: 1-4. évfolyamok részére
2016.05.10.
14:00 óra: Kerületi történelem verseny 5-6 évfolyamok részére
2016.05.09.
07:00 - 10:00 óra: Ebédbefizetés
2016.05.09.
Szépírásverseny: 1-2. évfolyamok részére
2016.05.06.
A magyar sport napja
2016.05.02.
07:00 - 14:00 óra: Ebédbefizetés
2016.04.28.
14:00 óra: Alapműveleti Matematikaverseny 2016: fővárosi eredményhirdetés
2016.04.27.
Kerületi helyesírás verseny a 4. évfolyam részére
2016.04.26.
Sas Elemér fizika verseny
2016.04.25.
Színházlátogatás: 1.a és 2.a osztályok
2016.04.25.
Iskolai kertészkedés
2016.04.14.
04.15
Beiratkozás 2016/2017-es tanévre: 08:00 - 19:00 óráig
2016.04.14.
Kerületi angol verseny a 3-4. évfolyamok részére
2016.04.13.
Kerületi matematika verseny 5-8 évfolyamok részére
2016.04.13.
Szövegértés verseny a 3. évfolyam részére
2016.04.11.
04.15
Papírgyűjtés
2016.04.11.
A költészet napja
2016.04.11.
14:00 óra: Szövegértés verseny a 3. évfolyam részére
2016.04.11.
14:00 óra: Helyesírás verseny
2016.04.11.
14:00 - 17:00 óra: Ebédbefizetés (pótbefizetés)
2016.04.07.
2. c osztály: látogatás a Vendéglátóipari Múzeumba
2016.04.06.
14:00 óra: Alapműveleti matematikaverseny
2016.04.05.
16:00 - 16:45 óra: Iskolaismerkedő foglalkozás az óvodások részére
2016.04.05.
PIRLS mérés a 4. évfolyam részére
2016.04.05.
Természetismereti verseny a 6. évfolyam számára
2016.04.04.
07:00 - 10:00 óráig: Ebédbefizetés
2016.04.04.
Ebédbefizetés: 07:00 - 10:00 óráig
2016.04.04.
13:00 óra: Házi angol verseny a 3-4. évfolyamok számára
2016.03.24.
03.29
Tavaszi szünet
2016.03.22.
16:00 - 16:45 óráig: Ovis foglalkozás
2016.03.22.
Víz világnapja: iskolarádiós megemlékezés
2016.03.21.
16:00 - 18:00 óra: Fogadóóra
2016.03.17.
10:00 óra: Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
2016.03.16.
03.17
Felvételi lapok módosításának határideje
2016.03.14.
Ünnepi műsor a Turul szobornál
2016.03.11.
1848-49-es szabadságharc emlékműsor
2016.03.09.
17:00 óra: Tájékoztató a hit- és erkölcstan foglalkozásokról (szülők részére)
2016.03.08.
16:00 - 16:45: Ovis foglalkozás
2016.03.08.
14:00 óra Angol verseny 5-6. évfolyamok részére
2016.03.07.
Ebédbefizetés: 14:00 - 17:00 óráig
2016.03.07.
14: 00 óra: Versmondó verseny 5-8. évfolyamok részére
2016.03.05.
Munkanap, "B" hét hétfői órarend szerint
2016.03.04.
Ebédbefizetés: 07:00 - 10:00 óráig
2016.03.01.
14:00 óra: Versmondó verseny az 1-2. évfolyamok részére
2016.02.29.
14:00 óra: rajzverseny az 1-4. évfolyamok részére
2016.02.24.
Teremlabdarúgó bajnokság III. korcsoport
2016.02.23.
Szülőértekezlet a leendő elsősök szülei részére
2016.02.19.
Zrínyi Ilona matematikaverseny
2016.02.17.
02.17
Nyílt nap az óvodás gyermekek szülei részére
2016.02.17.
Teremlabdarúgó bajnokság IV. korcsoport
2016.02.16.
Ismerkedő foglalkozás az ovisok részére
2016.02.16.
Kazinczy verseny 5-8. évfolyamok részére
2016.02.16.
Hangos olvasási verseny a 4. évfolyam számára
2016.02.12.
02.12
8. évfolyam: jelentkezési lapok továbbítása
2016.02.12.
Felvételi lapok leadási határideje
2016.02.10.
Teremlabdarúgó bajnokság II. korcsoport
2016.02.09.
14:00 - 17:00 óráig: Ebédbefizetés
2016.02.09.
Ismerkedő foglalkozás az ovisok részére
2016.02.05.
02.05
Családi farsang
2016.02.05.
02.05
Farsang
2016.02.03.
02.03
Tanítás nélküli szakmai nap
2016.02.01.
02.05
Szülői értekezletek
2016.02.01.
02.01
07:00 - 10:00 óráig: Ebédbefizetés
2016.01.31.
01.31
Színházlátogatás: 3.c és 1.c osztály
2016.01.29.
01.29
Félévi értesítők kiosztása
2016.01.29.
01.29
Alapműveleti matematikaverseny nevezési határideje (4-8. évfolyamok)
2016.01.29.
Félévi értesítők kiosztása
2016.01.28.
01.28
"Ki, mit tud?" - vetélkedő
2016.01.26.
01.26
16:00 - 16:45 óráig: Ismerkedő foglalkozás óvodások részére
2016.01.22.
01.22
Első félév vége
2016.01.22.
Első félév vége
2016.01.19.
01.19
16:00 - 16:45 óráig: Ismerkedő foglalkozás óvodások részére
2016.01.16.
Központi írásbeli felvételi a 8. évfolyam részére
2016.01.12.
01.12
16:00 - 16:45 óráig: Ismerkedő foglalkozás óvodások részére
2016.01.11.
01.11
14:00 - 17:00 óráig. Ebédbefizetés
2016.01.07.
01.07
14:30 óra: Kerületi angol nyelvi verseny 7-8 évfolyamok számára
2016.01.04.
Szünet után az első tanítási nap: B héttel kezdünk
2016.01.04.
Ebédbefizetés: 7.00-10.00 óráig
2015.11.20.
Kerületi kosárlabda Bajnokság IV. korcsoport lányok
2015.11.17.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny nevezési határideje (nevezési díj: 1000 Ft/fő)
2015.11.17.
16:00-16:45 Ovis foglalkozás
2015.11.16.
11.20
Nyílt hét
2015.10.26.
10.30
Őszi szünet
2015.10.23.
'56-os forradalom ünnepe, iskolai műsor Tóth Ilonka szobránál
2015.10.22.
Iskolai ünnepély: Október 23.
2015.10.22.
Szünet előtti utolsó tanítási nap
2015.10.20.
Mezei futóverseny
2015.10.19.
16:00 - 18:00 Fogadóóra (regisztráció a portán)
2015.10.19.
18:00 - 5. évf. szülői értekezlet
2015.10.16.
14:00 - 17:00 Évindító kerti party, Tökfesztivál, Családi sor- és váltóverseny (MDSZ sportnap)
2015.10.15.
16:30 Szülői ért. 7. és 8. évf.: Pályaválasztás
2015.10.13.
16:00 Aranyos percek
2015.10.13.
10.14
Kispályás labdarúgás III. kcs.
2015.10.12.
10.16
Papírgyűjtés
2015.10.12.
Ebédbefizetés: 14:00 - 17:00
2015.10.05.
10.09
Egyéni és osztályfényképezés
2015.09.21.
Jelentkezési határidő: Bendegúz
2015.09.21.
04.22
Információ leendő első osztályos gyermekek szülei részére elérhető a Letölthető dokumentumok között
2015.09.07.
Teremszépítő indítása
2015.09.01.
06.30
A differenciált foglalkozások órarendje, valamint a szakkörök időpontja elérhető a Letölthető anyagok között.
2015.08.20.
08.24
A/B menü választás